Print
false,));?>

See on küsimus, millele on kõige raskem vastata. Miks lastel kasvaja tekib, sellele ühest vastust ei ole. Reeglina pole tegu päriliku haigusega ja olenemata teadusuuringutest ei osata siiani nimetada ühtegi konkreetset põhjust, mis lastel vähki tekitab. Oletatavaid põhjusi on mitmeid, nagu näiteks kaasasündinud geneetiline muutus, keskkonna kahjulikud mõjud (kiirgus, keemilised ained, viirused), immunoloogilised tegurid, mis liituvad organismi vastupanuvõimega.

Sageli süüdistavad vanemad ennast, et on kuidagi haiguse põhjustajaks, kas toites last valesti, andes liiga vähe rinda või vastupidi. Ometi ei ole mingit seost lapse hooldusel ja vähi tekkel. Vanematel on oluline teada, et nad ei ole süüdi oma lapse haiguses, nad ise poleks saanud midagi teha, et seda haigust ära hoida.

ID; } $current = array_search(get_the_ID(), $pages); $prevID = $pages[$current-1]; $nextID = $pages[$current+1]; if (!empty($nextID)) { $next_post_url=get_permalink($nextID); $next_post_link=get_the_title($nextID); if (!is_front_page($post->ID) && is_page() &&!is_page(13509) ) { echo ""; } } } ?>